Rolety wewnętrzne

Rolety materiałowe

  • Rolety wolnowiszące

Klasyczny system osłony przeciwsłonecznej. Nie posiadają kasety ani prowadnic. Montaż polega na przykręceniu mechanizmu do okna, ściany lub do sufitu.

  • Rolety w kasecie

ROLETY VEGAS CLASSIC – Idealne rolety do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, montowane do listew przy-szybowych. Rolety posiadają system w którym rurka nawojowa materiału schowana jest w eleganckiej kasecie, a prowadnice boczne elegancko wykańczają całe okno. Kompletny osprzęt do rolet (kaseta + prowadnice) wykonane są z PCV lub aluminium, i malowane są w kolorach białym, brązowym, oraz w okleinach drewnopodobnych: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech, sosna.

ROLETA VEGAS KLAUDIA – Roleta w kasecie aluminiowej, przeznaczona do montażu na skrzydle okiennym, wyposażona w system alternatywnego mocowania na wkręty lub przyklejaną listwę z zachowaniem możliwości zdjęcia kasety z okna. Stylowy kształt kasety o wyjątkowo niskim profilu sprawia, że Klaudię można zakładać na okna w bardzo wąskich wnękach, nie bojąc się trudności przy otwieraniu skrzydeł okna.
Rolety Vegas Klaudia oferujemy w następujących kolorach: biały, brązowy oraz w okleinach drewnopodobnych: mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech, sosna.

Rolety – dzień i noc

To roleta w kasecie lub wolnowisząca z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

System do Rolet Dzień-Noc dostępny jest w kolorze białym, brązowym oraz w okleinach drewnopodobnych: sosna, złoty dąb, dąb rustykalny, mahoń oraz orzech.